Nabídka

Nepřehlédněte

SPUŠTENÍ STRÁNEK

Nové zbiží v sekci ANTIKA, ŠPERKY, MEČE, PŘILBY. Výrobky i nové kategorie budou postupně přibývat. Pokud zde cokoli nenaleznete, dotazujte mě emailem , možnosti zajistit to, co potřebujete, jsou široké :)

CHYSTÁ SE ...

nové meče, šperky budeme průběžně přidávat, stany, kostýmy, dřevo ..

ZBROJE

Zbroje skladem i zakázková výroba.

WORLDWIDE SHIPPING

Methods: FedEX, DHL, Czech Post
Payments: Paypal, CC, bank transfer

Obchodní podmínky

Ceny a storno objednávek

Ceny uvedené na těchto stránkách jsou obecně platné, přesto si provozovatel vyhrazuje právo ceny upravit i v případě, že zboží bylo již objednáno, o tom bude nakupující informován. Bez jeho vědomí a svolení se takto změněná objednávka pochopitelně neodesílá. Tímto se chráníme před tím, pokud by se objevila chyba v naší databázi. Dále si provozovatel vyhrazuje objednávku zrušit z důvodů, že zboží třeba již nelze dodat, nebo se dodání stalo neekonomické (např. dodavatel zdraží o 100% aniž bychom o tom věděli).

Platba

Zaplatit zboží můžete hned několika způsoby:

a) Využít služeb České pošty a nechat si zboží zaslat na dobírku. Vy akorát příjdete za přepážku, zaplatíte úhradu za naše zboží + cenu za doručení - poštovné a balné. Celá tato procedura má jednu důležitou podmínku: balíček musí být z pošty odebrán nejpozději do 14 dnů, v opačném případě se nám vrací zpět.

b) Pošta však není jedinou možností, můžete si zboží také po domluvě vyzvednout osobně (to však přichází v úvahu, pokud jste z Prahy či okolí anebo pokud do Prahy jezdíte).

Vrácení peněz

V souladu s občanským zákoníkem a paragrafech o zásilkovém prodeji máte možnost objednané zboží vrátit, a to BEZ UVEDENÍ DŮVODU. Peníze budou neprodleně zaslány zpět (bankovním převodem či složenkou). Toto se však nevztahuje na PŘEDÁNÍ ZBOŽÍ OSOBNĚ, u objednávek mající velkoobchodní charakter a zboží upravené dle přání spotřebitelem. Pokud by nastala tato situace, jsou zde však některé podmínky:

a) Zboží, za které chcete dostat zpět peníze lze vrátit nejpozději do 14 dní ode dne doručení. Neposílejte nám je na dobírku, ale doporučeně!

b) Ve vracené zásilce musí být vloženo potvrzení o převzetí zboží a faktura/dodací list. Při vrácení peněz Vám bude vrácena částka menší o náklady na převod peněz.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit od smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. To samé platí o audio a video nosičích a o zboží mající charakter velkoobchodní dodávky.

Reklamační řád

Naše zboží je, troufám si říci, velmi kvalitní, a tak by se nemělo stávat, že by docházelo k nějakým zásadnějším vadám, přesto máte možnost reklamace. Ke všem reklamacím přistupujeme s nejvyšší vážností a budeme se snažit o bezproblémové vyřešení, k Vaší konečné spokojenosti.

a) Zjištěné vady nám, prosím, emailem: historickyobchod@gmail.com oznamujte, co nejdříve, abychom se mohli domluvit na dalším postupu.

b) K bezproblémové reklamaci je nezbytné předložit kopii faktury, doklad o zaplacení či dodání zboží.

c) Nepřebíráme odpovědnost za škody na majetku či lidském zdraví, které plynou z provozu našeho zboží .

d) Doba vyřízení reklamace činí 30 dnů.

e) Pokud budete chtít zboží reklamovat či vrátit, posílejte jej DOPORUČENĚ. Nikoliv na dobírku, až zjistíme, že v zásilce nic nechybí, tak buď vyřídíme reklamaci (posíláme doporučeně nebo osobním předáním) nebo vrátíme peníze.

f) Pokud něco v zásilce bude chybět, či záslika bude vykradená či poškozená, tak ihned sepište protokol, za tyto zásilky neneseme odpovědnost. Je Vaší povinností zboží otevřít na poště. To samé platí i o rozbitém zboží, u kterého si vyžádejte protokol, kterým pak budete nárokovat na poště způsobenou škodu. Reklamační protokol má pro nás vypovídající hodnotu, pokud k jeho sepsání dojde ihned po otevření zboží na poště. Na reklamační zápisy nárokované později, nebude brán zřetel.

g) Reklamace se vztahují pouze na vady způsobené vadou materiálu, nikoliv běžným opotřebením, hrubou mechanickou silou či jiným neodborným zacházením či neodbornou úpravou.

h) Zakoupením zboží zákazník souhlasí s těmito podmínkami. Bez tohoto souhlasu nelze uskutečnit kupní smlouvu.